DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAKUPACH OD 500ZŁ

CHEMIA

Informacja

Promocje

CHEMIA Jest 189 produktów.

Podkategorie

 • Higiena line

  W asortymencie znajdują się preparaty przystosowane do wykorzystania w super- i hipermarketach, szkołach, szpitalach, czy w rolnictwie. Dzięki odpowiednim komponentom nasze produkty doskonale radzą sobie z rdzą, kamieniem, sadzą i tłuszczem. Mogą być nakładane na materiały skórzane, powierzchnie drewniane, elewacje budynków i inne zabrudzone powierzchnie. Chemia przemysłowa Tenzi to również środki do zmywania kostki brukowej, preparaty do impregnowania kamiennych posadzek, czy fug cementowych, a także produkty do usuwania gumy do żucia z dywanów czy mebli.

 • Gastro line

  Chemia dla gastronomii to skuteczne preparaty do mycia naczyń, czyszczenia kuchenek i blatów, jak również usuwania osadów wapiennych, rdzy, czy kamienia. To unikalna oferta preparatów wykorzystywanych w kuchniach, restauracjach, kawiarniach, stołówkach, czy salach konsumpcyjnych w pensjonatach. Szeroki wybór najwyższej jakości środków pozwala na zachowanie czystości podłóg i posadzek w punktach gastronomicznych, ale również poszczególnych urządzeń, które się w nich znajdują (lodówki, zmywarki, ekspresy do kawy, itp.).

 • Car line

  Najwyższa jakość i wydajność. Specjalistyczne właściwości sprawiają, że jest ona chętnie wykorzystywana w warsztatach i myjniach samochodowych.

  Linia Car Line to także nowoczesne kosmetyki samochodowe pozwalające na skuteczną pielęgnację karoserii czy tapicerki, a także na ochronę samochodu przed szybkim zużyciem się poszczególnych części. W asortymencie znalazły się więc profesjonalne kosmetyki samochodowe, takie jak szampony, proszki, woski, aktywne piany, czy zabezpieczenia kwarcowo-ceramiczne.

  Oferta obejmuje również chemię do myjni samochodowych oraz profesjonalne środki do autodetailingu. Proponowane produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nowoczesna chemia samochodowa i kosmetyki samochodowe – zapraszamy do skorzystania z oferty.

 • Eco line

  Produkty ekologiczne, które są zarówno nieszkodliwe dla środowska jak i bardziej skuteczne od tych działających niekorzystnie na przyrodę.

 • Aerozole techniczne
 • Lakiernictwo
 • Kleje, taśmy...
 • OLEJE/SMARY/PŁYNY
 • Dozowniki i akcesoria
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 189 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 189 elementów