STANDARDOWE KOSZTY DOSTAWY W SKLEPIE AMT:

- ODBIÓR W SKLEPIE - DARMOWY 0zł
  O przygotowaniu paczki do odbioru informujemy e-mailem

- Przesyłka kurierska przedpłata (płatne zwykłym przelewem lub przez PRZELEWY24) od 15 zł brutto 
  Czas doręczenia: następny dzień roboczy po wysyłce paczki z magazynu*

- Przesyłka kurierska pobranie (płatne dla przewoźnika przy odbiorze przesyłki) 25 zł brutto 
   Czas doręczenia: następny dzień roboczy po wysyłce paczki z magazynu* - na tą chwilę ten sposób dostawy nie jest dostępny

- Poczta Polska Paczka płatna z góry (płatne zwykłym przelewem lub przez PRZELEWY24) od 15,01 zł brutto
  Czas doręczenia: 2-3 dni robocze po wysyłce paczki z magazynu*

- Poczta Polska pobranie (płatne dla przewoźnika przy odbiorze przesyłki) 35 zł brutto
  Czas doręczenia: 2-3 dni robocze po wysyłce paczki z magazynu* - na tą chwilę ten sposób dostawy nie jest dostępny

Jest to sposób dostarczania zamówień stworzony z myślą o satysfakcji osób dokonujących zakupów przez Internet. Przesyłkę można na bieżąco monitorować na stronie internetowej http://emonitoring.poczta-polska.pl/.

Dodatkowa opłata zależna od liczby i gabarytów zamówionych produktów: towary wysyłane na palecie - od 120 zł w zależności od wagi i rozmiarów

* Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Czas oczekiwania na przesyłkę = czas przygotowania do wysyłki + czas jej dostawy

Na czas, po którym przesyłka trafia do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej skompletowanie i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie.

Prosimy, pamiętaj, że koszt dostawy zostanie doliczony do cen towarów w Twoim koszyku. Obie kwoty składają się na ostateczny koszt zamówienia. Jest on zawsze podany w zamówieniu, które można zobaczyć na ekranie po wypełnieniu formularza danych osobowych, sposobu dostawy oraz formy płatności.

Zamówiony towar wyślemy na adres, który podasz w formularzu danych osobowych jako adres dostawy.

Sklep AMT nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmy kurierskie. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze bądź dużych gabarytach paczka może zostać dostarczona pod budynek znajdujący się w adresie dostawy.

PROMOCJE DARMOWYCH DOSTAW NIE DOTYCZĄ WYSYŁEK POWYŻEJ 29 KG oraz PALETOWYCH