Rękawice lateksowe gospodarcze NOVA SUPER 65 M 7-7,5 czarne

A3831

Nowy produkt

48 na stanie

6,67 zł brutto

Więcej informacji

Ochrona
Głównym celem badań nad rękawicami jest ochrona rąk przed zakażeniami i infekcjami. Jednakże jeden rodzaj rękawic nie  jest w stanie pokryć wszystkich potrzeb, dlatego Abena opracowała szeroką gamę rękawic obejmującą wszystkie dziedziny i dające niezbędną ochronę wszędzie tam, gdzie jest potrzebna.

Bezpieczeństwo
Wszystkie rękawice podlegają selekcji zgodnie z bardzo surowymi wymaganiami jakościowymi i są rozwijane we współpracy z naszymi producentami na całym świecie.

Alergie
Białka wywołujące alergię zostały zredukowane do minimum we wszystkich rękawicach, w celu uniknięcia zagrożenia dla pacjentów i personelu.Rękawice lateksowe DPL Occupational NOVA SUPER 65 w kolorze czarnym, to jedne z najlepszych rękawic lateksowych ogólnego zastosowania na rynku. Innowacyjna technologia pozwoliła produkować rękawice o dużej elastyczności, z lateksu naturalnego, o większej grubości zapewniającej lepszą ochronę dłoni. Rękawice wyprodukowane są w całości z naturalnego lateksu. Proces wielkokrotnego płukania i chlorowania rękawicy od strony wewnętrznej powoduje , iż rękawica jest pozbawiona pozostałości resztkowych - „czystsza”  czego efektem jest wyeliminowanie wystąpienia reakcji alergicznych. Teksturowane powierzchnie wewnętrzne dłoni oraz końcówki palców zapewniają precyzję w wykonywaniu procedur.
Są oznakowane jako Środek Ochrony Indywidualnej. Stanowią doskonałą barierę ochronną przed substancjami chemicznymi zawartymi w produktach dezynfekcyjnych.
Wnętrze rękawic wyłożone jest bawełnianą wyściółką, absorbującą pot, dla zwiększenia komfortu użytkowania.
Przeznaczone do laboratoriów, prac w salonach kosmetycznych, w handlu, gastronomi, cateringu, stołówkach, sklepach spożywczych i mięsnych, przetwórniach i magazynach spożywczych, prac w ogrodzie, doskonałe w gospodarstwach domowych.

Rodzaj rękawicy: diagnostyczna, ochronna
Surowiec: lateks naturalny
Środek pudrujący: brak
Powierzchnia: gładka, tekstura klastra miodu na wewnętrznej części dłoni i opuszkach palców
Wyściółka wewnętrzna: bawełniana poszewka
Grubość: 0,65 mm
Długość: 300 mm
Kształt: uformowane na lewą i prawą dłoń
Rozmiary: M
Opakowanie: worek, 1 para (2 szt.)
Zgodność z normami: EN 388:2003; EN374-2:2003; EN374-3:2003
Deklaracja Zgodności CE

Gwarancja:
Okres gwarancji: 24 miesiące
Miejsce realizacji: serwis AMT

Producent: ABENA Polska

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: