Pokrowce miarowe Renault Trafic III

5-1612-196-4010

Nowy produkt

Pokrowce samochodowe do:

  -Renault Trafic III

  -Opel Vivaro II

  -Fiat Talento

  -Nissan NV 300

Więcej szczegółów

1 na stanie

165,34 zł brutto

Więcej informacji

OPIS PRODUKTU: 

 • pokrowiec Ares DV skierowane są do właścicieli samochodów dostawczych i mikrobusów, pragnących zadbać o wnętrze swojego pojazdu w elegancki, stonowany sposób;
 • pokrowiec wykonany jest z mocnych, wysokogatunkowych materiałów żakardowych o wysokiej wytrzymałości i trwałości barw, z takich właśnie materiałów szyte są dla fabrykach samochodów oryginalne poszycia foteli do nowych samochodów;
 • tylna powierzchnia oparcia jest całkowite zakrycie pokrowcem - ma to duże znaczenie szczególnie dla właścicieli mikrobusów, ponieważ pokrowiec Ares DV wygląda bardzo atrakcyjnie także z tyłu fotela, jednocześnie chroniąc go przed zabrudzeniami i uszkodzeniami;
 • doskonałą jakość użytego surowca, solidność wykonania oraz dbałość o bezpieczeństwo użytkowników (m. in. zastosowanie technologii bezpiecznego szwu dla bocznych poduszek powietrznych, materiały w wysokim stopniu trudnopalne) potwierdzają certyfikaty TÜV Rheinland Polska oraz PIMOT;
 • pełna powtarzalność produkcji zapewnia niezdecydowanym możliwość skompletowania całości (kierowca/pasażerowie) w dowolnym przedziale czasowym – bez obaw, że pokrowce z kolejnych partii produkcyjnych mogłyby się odróżniać odcieniem koloru, fakturą materiału etc.;
 • dzięki odpowiedniej budowie, materiał dobrze dopasowuje się do siedzeń, a podlaminowanie po wewnętrznej stronie pianką PUR, zapobiega przesuwaniu się pokrowców.
 • pokrowce wyposażone są w niezbędne, zapinane otwory umożliwiające założenie pokrowca bez konieczności wyciągania zagłówków i wykonywania dodatkowych otworów.
 • przystosowane są do samochodów posiadających pełny pas bezpieczeństwa, wychodzący z podwójnej kanapy pasażerów.
 • komplet wyposażony jest w specjalne klamerki, a do materiału wszyte są mocowania, co przy pomocy dołączonej obrazkowej instrukcji obsługi zapewnia bardzo łatwy montaż.
 • pokrowce można bez obaw prać w temperaturze 40° - zgodnie z zaleceniami na metce.

MATERIAŁ:

 • 100 % poliester
 • pianka PUR
 • Kolor: czarny z wzorem

KOD PRODUKTU:

5-1612-196-4010

KOMPLET ZAWIERA:

 • pokrowiec na oparcie
 • pokrowiec na siedzisko
 • 2 pokrowce na zagłówki
 • klamerki montażowe 

Tabela rozmiaru DV2 Trafic 

NISSANPrimastar
OPELVivaro II 
RENAULTTrafic III
FIATTalento 

Gwarancja:

 • Okres gwarancyjny: 25 miesięcy
 • Miejsce realizacji: serwis AMT

PRODUCENT: KEGEL-BŁAŻUSIAK

CECHY POKROWCÓW SAMOCHODOWYCH ARES

Kegel-Błażusiak jest corocznie zwycięzcą prestiżowego konkursu Laur Klienta w kategorii – Pokrowce samochodowe. Zaowocowało to przyznaniem prestiżowego wyróżnienia LIDER DEKADY 2004-2014.

Wyróżnienie to potwierdza, że według Klientów firma Kegel-Błażusiak jest najlepszym producentem pokrowców samochodowych w Polsce od 10 lat i zdecydowanym liderem w branży.
Pokrowce objęte są 25 miesięczną, pisemną gwarancją producenta.

Firma Kegel-Błażusiak jako jedyny producent pokrowców samochodowych w Polsce, udziela na swoje pokrowce tak długiej gwarancji, co jest podkreśleniem ich wysokiej jakości.
Pokrowce objęte Certyfikatem Bezpieczeństwa PIMOT B28, wydanym przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji. Certyfikat potwierdza, że pokrowce mogą być bezpiecznie użytkowane na fotelach samochodowych wyposażonych w boczne poduszki powietrzne, bez ryzyka związanego z zablokowaniem ich wybuchu. Wydanie certyfikatu poprzedzone zostało wykonaniem specjalistycznych badań i testów w tym zakresie.
Pokrowce objęte Certyfikatem TÜV Rheinland. Certyfikat T+M jest całościowym certyfikatem, potwierdzającym jakość i bezpieczeństwo pokrowców. Potwierdza on, że pokrowce mogą być bezpiecznie użytkowane na fotelach z bocznymi poduszkami powietrznymi i są wykonane z materiałów trudnopalnych. Warto zauważyć, że firma Kegel-Błażusiak uzyskała certyfikat TÜV na produkowane pokrowce jako pierwsza i jedyna Polsce.
Materiał z którego wyprodukowano pokrowce został dodatkowo podlaminowany specjalną pianką poliuretanową. Dzięki temu pokrowce po założeniu i dopasowaniu nie marszczą się oraz nie przesuwają na fotelach podczas ich codziennego użytkowania.
  Specjalna konstrukcja pokrowców powoduje, że bardzo dobrze dopasowują się one do kształtu foteli. Dzięki temu po założeniu wyglądają bardzo estetycznie. Wyraźnie odmieniają i odświeżają wnętrze samochodu.
Do produkcji pokrowców zastosowano materiał o bardzo dużej trwałości kolorów. Dzięki temu pokrowce nie odbarwiają się i nie blakną na słońcu.
Pokrowce wykonane z najwyższej jakości tkanin i dodatków. Posiadają dobre właściwości eksploatacyjne (odporność na przecieranie, piling, rozrywanie) co zapewnia im trwałość i długi okres użytkowania.
Pokrowce Samochodowe przystosowane do foteli z bocznymi poduszkami powietrznymi z konstrukcją AIRBag ATEST. Na bocznych powierzchniach zakrywających miejsca, w których umiejscowione są poduszki powietrzne zastosowano specjalny - atestowany szew, rozrywający się podczas wybuchu poduszek powietrznych.
Montażu pokrowców dokonuje się za pomocą specjalnych bezpiecznych (plastikowych) klamerek montażowych. Komplet takich klamerek dołączony jest do każdego kompletu pokrowców.
Produkt POLSKI. Pokrowce zostały w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.

                   

Produkty powiązane

  30 innych produktów w tej samej kategorii: